חזון החברה

כיום, שוק רוכשי דירות יד ראשונה מקבלן במדינת ישראל פועל בצורה לא בריאה. בלשון המעטה.

כמות הכאב והסבל שעוברים רוכשי הדירות מקבלן, חוסר ההלימה בין התמורה הגדולה שהם משלמים עבור הדירה לבין מה שהם מקבלים בפועל – פשוט אינה הגיונית.

שוק בריא הינו כזה, בו רוכשי דירה מקבלן שמשלמים מיליונים, אמורים לקבל את מלוא המידע עבור הדירה, מלוא המידע עבור המפרט הטכני, והדרכה מסודרת וברורה, בלי מנגנון של הפעלת לחץ לחתימה מהירה על העסקה, ובלי להתאמץ ולרדוף אחרי כל שביב של מידע – המידע הזה צריך להיות להם מונגש וברור מההתחלה!!!

בפועל, המצב הפוך – רוכשי דירה מקבלן נאלצים לשלם מיליוני שקלים על דירה, והם לא מקבלים את המידע שהם צריכים לתהליך, ואפילו מנסים למדר אותם ממידע מסוים, כדי שהשוק ימשיך ויתגלגל כפי שהוא.

רוכשי דירה יד ראשונה מקבלן ניזוקים כספית בצורה מאוד משמעותית, בגלל חוסר ידע והבנה.

MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן שם לעצמו למטרה לצמצם את כשל השוק הזה עד ליצירת שוק בריא והוגן לטובת רוכשי הדירות.

רוכשי דירות מקבלן שמשלמים מיליונים זכאים:

  • להבין את תהליך הרכישה מ-א' ועד ת'.
  • לדעת ולהבין ממה מורכבת הדירה שהם קונים.
  • לדעת ולהבין מהן נקודות החולשה של הדירה.
  • לדעת ולהבין מה אין בדירה וכמה כסף יעלה להם להשלים את החוסרים בעתיד.
  • לבצע עסקה בצורה נינוחה ולא מלחיצה.
 

MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן שם לעצמו למטרה להבריא את כשל השוק הזה ולגרום לכך שלכל רוכש דירת יד ראשונה מקבלן במדינת ישראל ששילם מיליונים, יהיה מוקד ידע אחד שייתן לו מענה מושלם לכל התהליך, ינגיש לו את כל המידע בצורה ברורה, פשוטה ומהירה בלי להסתיר כלום.

לרוכשי הדירות תהיה תמונה מלאה, עם כל הפרטים כולם, עם הבנה מעמיקה, והם ידעו לבצע החלטה מושכלת ולהיכנס לעסקה כשהם מבינים מה הם מקבלים. זה נכון וחשוב לשני הצדדים – גם לקבלן וגם לרוכשי הדירות. כשיש תיאום ציפיות – אין ויכוחים.

כמו כן, MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן, שם לעצמו למטרה לצמצם כמה שיותר את הכאב והסבל, ממנו סובלים רוכשי דירות קבלן בישראל עקב אי השקיפות הקיימת בשוק ולצמצם כמה שיותר את הפגיעה הכלכלית שהם עתידים לחוות בתהליך כתוצאה מחוסר ידע, הבנה ושקיפות.

לכל רוכש דירה מקבלן במדינת ישראל מגיע לדעת, מגיע להבין ומגיע לקבל תמורה הולמת לכספו, בלי הסתרות, בלי טריקים ובלי שטיקים.