לקוחות מספרים

חיפשנו, בעלי ואני, לרכוש דירה להשקעה, וקיבלנו הצעה מסוימת מנציג מכירות. רצינו לבצע עסקה בטוחה ולכן החלטנו לפני החתימה לפנות לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן, לאחר הייעוץ הבנתי שבדירה שהציעו לנו יש פגמים נסתרים שלא באים לידי ביטוי בתוכנית המכר הצבעונית שהראה לנו המשווק, ואף אחד לא הסב את תשומת ליבנו לכך. בזכות הייעוץ חסכנו כסף רב ועגמת נפש . המפרט שודרג לנו בצורה מאוד משמעותית, אני ממליצה בחום על השירות!
גונדר משנה שרה פרידמן
(מנהלת כלא נווה תרצה לשעבר), כפר אחים
רצינו לרכוש דירה להשקעה באשקלון. קיבלנו הצעה ראשונית מהקבלן ולפני שסגרנו פנינו לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן. אופיר בדק לנו את המפרט של הדירה ואת התוכניות, והסתבר לנו שעל אף שמדובר בדירה להשקעה שלא רצינו להשקיע בה יותר מדי, המפרט הראשוני היה פשוט בסיסי מדי ולא ניתן היה להשכיר את הדירה מבלי לשדרג אותה בסכומים גדולים מאוד. בזכות פעילותו של אופיר שדרגנו את המפרט בצורה משמעותית וחסכנו עשרות אלפי שקלים. קיבלנו שירות מקצועי, מהיר ואדיב. אנחנו ממליצים בחום!
מינה וויקטור ברמי
מיתר
הייעוץ שקיבלנו מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן הציל אותנו מרכישת דירת גן שכלל לא התאימה לנו! בזכות MIFRATEAM הבנו שהדירה לא תואמת לצרכים שלנו, ובחרנו לרכוש דירת גן בבניין אחר. אם היינו רוכשים את הדירה המקורית שרצינו, ומגלים בדיעבד שהיא אינה מתאימה לנו, היה נגרם לנו נזק שקשה לתאר. בזכות עו"ד אופיר יוספי ששיקף לנו את כל הפרטים כולם, עד הפרט הקטן ביותר, נחסכו מאיתנו הוצאות אדירות ומשאבים אדירים – גם כלכליים וגם נפשיים!!
עו"ד שרית ומני בלולו
אשקלון
אני במקצועי הנדסאי בניין, וחשבתי כבר שראיתי הכל... מסתבר שלא. מכיוון שמדובר ברכישה מאוד גדולה ורצינית, פניתי בכל זאת לפני הרכישה לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן, לראות אולי פספסתי משהו... גיליתי מוקד ידע כל כך מקיף, הרבה מעבר למה שאני חשבתי שידעתי. הייעוץ חסך לנו הרבה כסף, והרבה כאבי ראש של דברים שאם היינו מגלים עליהם בדיעבד – היינו בבעיה. אנחנו ממליצים בחום על השירות!!!
נטלי ומתן דרחי
יבנה
על MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן שמענו זמן קצר לאחר שרכשנו דירה מקבלן והדירה הייתה בשלב שלד. הופתענו לגלות שגם לאחר הרכישה, יש כל כך הרבה מידע שצריך לדעת ולהבין, מידע שחסך לנו המון זמן, המון כסף, והמון כאבי ראש. אף גורם לא מספר מיוזמתו את המידע הזה, צריך פשוט לנסות לדלות אותו מכל מיני גורמים שאין להם ממש אינטרס לחלוק אותו. קיבלנו במקום מרוכז אחד את כל המידע הדרוש על מנת להבין מה לשדרג, מה חובה להכין בתשתיות ואסור לוותר וכיצד להתנהל מול בעלי המקצוע. השירות מומלץ בחום גם לאחר רכישת הדירה ועושה סדר אמיתי בתחום המורכב הזה של רכישת דירה מקבלן.
כרמית וזאב אייזר
הוד השרון
על MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן שמענו מספר שבועות לפני שהיינו צריכים לקבל את המפתח דירה ולבצע פרוטוקול מסירה. חשבנו שמדובר בדבר פשוט, אך לאחר שקיבלנו ייעוץ מעו"ד אופיר יוספי, הבנו שמדובר באחד השלבים הכי משמעותיים וחשובים בתהליך של רכישת דירה מקבלן. רק בזכות הידע שקיבלנו, הבנו שאסור לנו לקבל את הדירה במצב שרצו למסור לנו אותה. בלי הייעוץ היינו מקבלים דירה עם חוסרים רבים ובמצב שהיא כלל אינה ראויה למגורים, ואז היינו במצב הרבה יותר בעייתי. השירות חסך לנו המון עוגמת נפש.
סיוון ואייל פייבל
נס ציונה
לפני רכישת הדירה הראשונה מקבלן היה חשוב לי להבין למה בדיוק אני נכנסת. כעורכת דין שלא עוסקת בתחום הנדל"ן, אני יודעת שבכל עסקה יש אותיות קטנות... פניתי ל- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן וזאת אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי. פתאום, כל האותיות הקטנות קמו לתחיה...הידע האיכותי שקיבלתי, הטיפים, ההדרכה וההכוונה אפשרו לי לבצע רכישת דירה במינימום של טעויות. עו"ד אופיר יוספי נתן שירות מקצועי ביותר, אדיב ועם רצון אמיתי לגרום לכך שאבצע עסקה מוצלחת. אני ממליצה בחום לכל מי שרוכש דירה מקבלן – אל תוותרו על ייעוץ מקדים!!!
עו"ד לירן פרג'
אשקלון
המלצה זו היא בשמם של הלקוחות הרבים שהפניתי ממשרדי לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן. במרכז שהקים עו"ד יוספי השלים את החלק החסר והחשוב בפאזל בתחום המורכב של רכישת דירה מקבלן – המפרט הטכני. כל לקוח שהפניתי לעו"ד יוספי קיבל שירות ייעוץ וליווי מקצועי, קפדני ומדויק, לרבות שדרוג משמעותי של המפרט הטכני של הדירה. הלקוחות נכנסו לתהליך מוכנים ובקיאים בתחומים בהם הוא נותן ייעוץ, ואני ממליץ בחום לכל מי שעתיד לרכוש דירה מקבלן לא לוותר על הייעוץ והליווי החשוב, וגם לעורכי דין שמייצגים רוכשי דירות מקבלן – אני ממליץ לא לוותר על הפניה לעו"ד יוספי. באופן הזה הלקוחות שלכם יזכו גם לייעוץ משפטי מקצועי וגם לייעוץ מקצועי וחשוב בתחום המפרט הטכני.
איתמר כהן, עו"ד (מומחה במקרקעין, נדל"ן והתחדשות עירונית)
בני ברק
רכשנו בעבר דירה מקבלן, והתהליך היה נוראי. פשוט כך. לא ידענו איך להתנהל, מה לשאול ומה לבקש וזה גרם לנו להמון סבל ולהמון נזקים. עם התרחבות המשפחה רצינו לשדרג את הדירה לדירה גדולה יותר והפעם החלטנו שאין מצב שאנחנו קונים דירה מקבלן בלי להגיע מוכנים, על מנת לא לחזור על טעויות העבר. פנינו לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן וקיבלנו הסבר מקיף, רציני ומועיל על כל התהליך. כל מה שצריך לדעת על הכל – במקום אחד. הפעם התהליך היה שונה לגמרי, מרגישים מאוד את ההבדל כשמגיעים עם ידע ובלי ידע. לעסקה כל כך מורכבת וגדולה מומלץ בחום לקבל ייעוץ כזה שמצמצם את הטעויות למינימום וחוסך המון כסף.
דלית וערן אביטאי
טירת הכרמל
פניתי לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן לפני רכישת דירה מקבלן, קיבלתי שירות מקצועי, מהיר, יעיל ובדיקה יסודית ומעמיקה של המפרט הטכני של הבניין ושל הדירה. לאחר הבדיקה הבנתי שהדירה שרציתי לרכוש לא מתאימה לי וגם המאפיינים של הבניין לא מתאימים לדרישות שלי. הדברים לא באו לידי ביטוי במידע שקיבלתי במשרד המכירות, אלא רק לאחר בדיקה מעמיקה של גורם אובייקטיבי. למזלי קיבלתי את הייעוץ , ביטלתי את ההרשמה, ורכשתי דירה מקבלן אחר עם ליווי צמוד של עו"ד אופיר יוספי שהצליח לשדרג לי את המפרט הטכני של הדירה בצורה משמעותית וחסך לי עשרות אלפי שקלים. ממליץ בחום!
רו"ח נבו חאוזי
אשקלון
החלטנו לבנות בית פרטי וגילינו שמדובר בעולם קשה מאוד ומורכב. כמו לרבים אחרים גם לנו אין ידע מוקדם בתחום וחשוב לדעת שלהיכנס לבניה של בית פרטי בלי ידע מוקדם – זו טעות קריטית שתעלה לכם הרבה כסף ותגרום לכם להרבה כאבי ראש. על MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן שמענו מזוג חברים שקיבלו ייעוץ בעת רכישת דירה מקבלן וסיפרו שהשירות ניתן גם לבונים בית פרטי, ובדיעבד אנו יכולים לומר בוודאות שבלי הייעוץ של עו"ד אופיר יוספי – לא בטוח שהיינו מצליחים לסיים את הבנייה, וגם אם כן – היינו מסיימים בנזקים כל כך גדולים שלא היינו יכולים לעמוד בהם. קיבלנו ייעוץ מקיף וכולל, על כל השלבים, החומרים, התהליכים וכיצד להתמודד עם בעלי המקצוע המחוספסים. קיבלנו גם סט הסכמים משפטיים מותאמים לכל קבלן. השירות שקיבלנו היה מהיר, מקצועי ביותר ואדיב. ממליצים בחום!!!
ליז וצח שלומוביץ
אשקלון
בנינו בית פרטי וראינו שמדובר בג'ונגל... כל אחד אומר משהו אחר, קבלנים ובעלי המקצוע קשים מאוד בהתנהגות שלהם. אפילו מפקח בניה שפנינו אליו לא הצליח לעשות לנו סדר. החלטנו לפנות לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן שעשה לנו סדר אמיתי. בפעם הראשונה קיבלנו הדרכה מסודרת והסברים על התהליך, עצות וטיפים שחסכו לנו עשרות אלפי שקלים, והרבה כאבי ראש וכן מנעו מאיתנו לבצע טעויות קריטיות בהתנהלות ובבניה. שירות חובה!!! לכל מי שמתכנן לבנות בית פרטי.
עדי ואוהד בשירי
שדרות
בנינו בית פרטי בפעם הראשונה בחיינו, והתגלה לנו עולם גדול של מושגים שלא היו מוכרים לנו. כל כך הרבה מידע ומאות של החלטות שצריך לקבל במהלך הבניה. כל קבלת החלטה שגויה משמעותה בעצם הפסד של כסף וכן קיבוע מצב שפעמים רבות לא ניתן להחזיר לאחור, וצריך לחיות עם אותם פגמים... הפנייה ל MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן הייתה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלנו. פתאום עשו לנו סדר אמיתי בדברים, מיקדו אותנו, נתנו לנו כל כך הרבה מידע בעל ערך אמיתי, שעזר לנו להגשים את החלום ולסיים את הבניה עם מינימום של טעויות. אנו ממליצים בחום!
גלעד וליטל לוי
אשקלון
פניתי לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן לפני רכישה שביצעתי. השירות שקיבלתי היה כל כך מקיף, מקצועי ומדויק, בזכות הייעוץ והבדיקה שביצעו עבורי חסכתי עשרות אלפי שקלים, וידעתי מה לבקש מהקבלן, מה לשדרג, במה להתמקד. הידע שקיבלתי חסך לי המון זמן וכאבי ראש, כל הידע הטיפים והסודות הנדרשים לביצוע הרכישה במקום אחד. אני ממליץ לכל מי שעתיד לרכוש נכס לקבל ייעוץ מקדים, גם אם לכאורה יש הרגשה שיודעים הכל – לאחר קבלת הייעוץ מבינים שיש עוד הרבה להבין ולדעת. קיבלתי שירות תוך זמן קצר וסופר מקצועי!
ניסים אשכנזי
חולון
ביקשנו לרכוש פנטהאוז באשקלון, למזלנו הרב פנינו לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן לפני הרכישה. עו"ד יוספי ביצע עבורנו בדיקה מעמיקה ויסודית של כלל המפרטים של הנכס, והסתבר לנו שמה שהציגו לנו בתוכנית המכר הצבעונית במשרד המכירות, לא תואם, בלשון המעטה, לתוכניות המפורטות. אם היינו מתקדמים עם הנכס הזה היו נגרמים לנו עוגמת נפש ונזק כלכלי משמעותיים. ויתרנו על הנכס ובסיועו המקצועי של עו"ד יוספי מצאנו פנטהאוז אחר עם מפרט ראוי שגם אותו עו"ד יוספי הצליח לשדרג לנו מול הקבלן וחסך לנו עשרות אלפי שקלים. ייעוץ חובה!!!
אגי ושמוליק יצחייק
אשקלון
התחלנו לבנות בית פרטי וגילינו תחום שהוא תוהו ובוהו של ממש. תחום מורכב, מסובך שואלים שאלה ומקבלים 10 תשובות שונות מבעלי מקצוע שונים. פנינו לעו"ד אופיר יוספי מ- MIFRATEAM המרכז לייעוץ נדל"ן שעשה לנו סדר בדברים, נתן לנו ייעוץ והסבר מקיף על בניית בית פרטי, כולל ביקור בבית שנבנה לאחרונה והסבר על כל המערכות, מה חשוב לבצע ולהתעקש על כך, ועל מה ניתן לוותר במסגרת התקציב. טיפים ועצות שחסכו לנו המון כסף והמון כאבי ראש וזמן. ממליצים בחום!
אופירה ונאור שלום
אשקלון